درباره ما

کافه نبض (وب سایت مرجع تخصصی حوزه پزشکی و سلامت) با ۴ سال سابقه فعالیت و دارای مجوز رسمی، جهت افزایش آگاهی، آموزش و اطلاع رسانی عموم مردم و پژوهشگران حوزه پزشکی مشغول به فعالیت است.

اهداف ما

 کافه نبض سعی دارد با تولید محتوا و انتشار مطالب به روز و گسترده در حوزه‌های مختلف و مورد نیاز عموم افراد و محققان درباره انواع موضوعات مختلف حوزه پزشکی مطالب جامع و به روز شده‌ای را در اختیار همگان قرار دهد.

 

+۱۰

نویسنده متخصص
در حوزه سلامت

پزشک و داروساز جهت
تایید مطالب

با توجه به آمار و اطلاعات به دست آمده، اکثر افراد در مواجهه با بیماری، هنگام مصرف داروهای شیمیایی و گیاهان دارویی با جستجو در فضای وب نیازمند دسترسی به اطلاعات دقیق و به روز هستند. اطلاعاتی درباره علل و عوامل بیماری، نحوه تشخیص، روش‌های درمان پزشکی و خانگی و همچنین آگاهی از خواص و مضرات انواع گیاهان دارویی برای دستیابی به اطلاعات و معلومات جامع و کاربردی به یک مرجع تخصصی و به روز نیازمند خواهند بود.

 

محتوای تخصصی حوزه سلامت

تمامی مطالب وب سایت تخصصی کافه نبض در حوزه بیماری و درمان، داروها، تغذیه و مکمل‌ها، ورزش و تناسب اندام، سلامت روان و مادر و کودک گردآوری شده‌اند.مطالب تهیه شده در کافه نبض از منابع و مقالات به روز مجلات بین‌المللی healthcareglobal.com، www.healthline.com، www.webmd.com، www.mayoclinic.org جهت ارتقای سلامت عمومی جامعه و راهکارهای پیشگیری از بیماری تولید و منتشر شده است.

 

جستجو

 

راهکار تخصصی

 

پیشنهادات کاربردی

 

 

تیم متخصصین در حوزه سلامت و پزشکی

مطالب منتشر شده در کافه نبض توسط تیم حرفه‌ای نویسندگان فعال در حوزه سلامت و پزشکی و تحت نظارت پزشکان (در حوزه مربوطه) متخصص تهیه و تولید می‌شوند. تمامی اطلاعات منطبق بر منابع معتبر و به روز تهیه شده و با تایید پزشکان متخصص مجموعه خانم دکتر مریم ابراهیمی خوجین و دکتر سید علی کاظمی در اختیار کاربران وب سایت کافه نبض قرار می‌گیرند. لازم به ذکر است این مطالب به جهت ارتقا و افزایش آگاهی کاربران عزیز تهیه و تولید شده است و نباید آن را جایگزین مراجعه به پزشک و تشخیص و درمان تلقی کنید.

خط مشی کافه نبض

تمامی مطالب وب سایت کافه نبض در حوزه های بیماری و درمان

  • داروها
  • تغذیه و مکمل‌ها
  • ورزش و تناسب اندام
  • سلامت روان
  • مادر و کودک


تحت نظر پزشک ومتخصص هر حوزه گردآوری شده‌اند

آدرس :

تهران – لویزان – خیابان فرشادی-ساختمان آراتل

ایمیل

info@cafenabz.ir